Добро пожаловать, посетитель! [ Логин

50,000.00 грн.

Де взяти гроші в борг під розписку в місті Моршин

  • УЖЕ НЕ АКТУАЛЬНО
  • Город: Моршин
  • Область: Львовская
  • Оплата: наличными
  • Опубликовано: 13.03.2021 10:28
  • Цена актуальна: уточняйте цену

СДАТЬ В СКУПКУ

Якщо шукаєте приватну позику без застави у місті Моршин, тоді звертайтесь до нас. Ми допоможемо знайти людину, яка дасть в борг гроші під розписку на термін від 6 місяців до року. Наша компанія не фінансова установа, ми лише допомагаємо людям, які не знають де взяти гроші в борг під розписку у Моршині. За свої послуги беремо незначний процент, на відміну від мікрофінансових установ.
Нас не цікавлять ваші документи та кредитна історія, ви самі домовляєтесь з власником коштів, ми лише шукаємо людину, яка ймовірно дасть гроші в борг. У нас дуже велика база приватних інвесторів, що готові позичити гроші мешканцям Моршина.

Як отримати гроші під розписку від приватної особи у Моршині

Якщо ви вже визначились у розмірі та термінах позики, тоді зателефонуйте до нас по вказаному номеру телефону. Зважайте, що приватні інвестори надають гроші в борг лише мешканцям міста Моршин, тому потрібна прописка. Будьте готові відповісти на питання, щодо джерел та термінів погашення боргу, а також цільового призначення наданих грошей. Для бесіди ми запрошуємо дві сторони до нас в офіс. Попередньо домовляємось про час та дату зустрічі. Потрібно зауважити, що зустрічей може бути декілька, адже домовленості не завжди вдається досягти. Зазвичай сторони домовляються з першого разу, оскільки ми попередньо узгоджуємо всі умови та шукаємо найкращий варіант, але бувають винятки.
Коли сторони досягли згоди з усіх питань, ми запрошуємо нотаріуса та оформляємо письмову розписку. Після чого ви отримуєте гроші в борг готівкою чи на карту. Лише після того, як ви взяли гроші, ми можемо отримати свою винагороду. Як бачите, все чесно та прозоро.

Listing ID: 877604c68efe928f