Добро пожаловать, посетитель! [ Логин

100,000.00 грн.

Хто може позичити гроші у місті Вінниця

 • Город: Вінниця
 • Область: Винницкая
 • Оплата: на карту
 • Опубликовано: 06.04.2021 17:33
 • Цена актуальна: уточняйте цену

СДАТЬ В СКУПКУ

Фінансові проблеми змушують замислюватися, де можна швидко та без зайвих питань взяти гроші у кредит у Вінниці? Банки, дякуючи складній економічній ситуації, значного ускладнили умови кредитування. Відтепер взяти позику тим, хто не може зібрати пакет документів, підтверджуючий платоспроможність, отримати кредитні кошти практично неможливо. Вирішити фінансове питання можна без участі банківської організації. Для цього існують декілька вигідних пропозицій на фінансовому ринку.

Хто може дати кредит окрім банку?

Причинами для звернення за кредитом не в банк може стати погана кредитна історія, діючи кредитні відносини, відсутність офіційного працевлаштування, а також певні проблеми з документами. Фінансові негаразди можуть спіткати кожного з нас. Грошове питання ніколи не виникає вчасно. Бувають ситуації, коли певна сума необхідна в найкоротший термін, а звернення до банку неможливе. Позичити гроші у Вінниці можна декількома способами.

Кредитний донор

Сутність послуги зводиться до того, кредитний донор, який ідеально відповідає суворим банківським вимогам, отримує кредит на своє ім’я та віддає отриману суму коштів на користування реальному позичальнику. Певна річ, виплачувати тіло та проценти діло того, хто скористувався такою послугою. Окрім цього, на плечі позичальника лягає і фінансова зобовязанність оплатити послуги кредитного донора. Робота донором незаконна. Тому, перш ніж звернутися до представника такої діяльності у Вінниці, необхідно реально оцінювати ризики.

Кредитні брокери

Кредитними брокерами називаються особи, що допомагають отримати кредит у банку. «Білі» працюють на законних умовах і займаються тим, що проводять аналіз банківських пропозицій, вибираючи ті, що оптимально підходять під умови та вимоги клієнта. Клієнтами «білих» брокерів стають люди, що не мають проблем з банківськими організаціями і вимагають допомоги лише у виборі найбільш оптимального варіанту оформлення кредиту.

«Чорні» брокери не мають законних прав на проведення діяльності і допомагають взяти кредит всім бажаючим. Бажаючими можуть бути і ті особи, що мають проблеми з банками. В такому випадку «чорний брокер» знаходить не зовсім законні варіанти отримання кредиту. Подібна послуга може бути корисна лише в тому випадку, якщо банківська установа відмовляється йти по поступки.

Мікрофінансові організації

Останнім часом послуги саме цих організацій отримали найбільшу популярність у Вінниці. Особливість діяльності МФО в тому, що вони готові видавати незначні грошові суми під вигідний процент на невеликий строк. Серед переваг такого кредитування можна назвати:

 • швидке прийняття рішення та оформлення кредиту
 • відсутність необхідності збирати великий пакет документів
 • незначний процент.

Отримати мікрозайм у Вінниці може будь-хто, незалежно від кредитної історії, роботи та розміру заробітної плати. Повертати кредит необхідно суворо в оговорений термін, адже затримки можуть привести до нарахування великої пені.

Фізична особа

Ще один варіант, який допоможе отримати необхідну суму коштів на вигідних умовах без перевірок, поручителів та великої кількості довідок. Фізичні особи у Вінниці погоджуються позичити певну суму коштів на власних умовах. Між кредитором та позичальником складається розписка, яка має юридичну силу. В документі чітко прописуються:

 • дані позичальника
 • сума (прописом, цифрою)
 • процент
 • строк видачі
 • дата повернення
 • місце та час складання розписки.

Взяти кредит у фізичної особи у Вінниці – вигідне та зручне рішення, адже інвестор запропонує гнучкі умови кредитування, швидко проведе оформлення та видасть необхідну суму на руки.

Наша компанія запропонує цікаві умови та варіанти отримання кредитних коштів. Для отримання більш повної інформації, просимо дзвонити нам чи заповнювати онлайн форму. Оперативно реагуємо на заявки, зв’язуємося х потенційними клієнтами та швидко вирішуємо фінансові питання, незалежно від складності.

Listing ID: 717606c700e2b891