Добро пожаловать, посетитель! [ Логин

100,000.00 грн.

Кредит під заставу техніки

  • Город: Киев
  • Область: Киевская
  • Оплата: наличными
  • Опубликовано: 06.03.2020 01:35
  • Цена актуальна: уточняйте цену

СДАТЬ В СКУПКУ

Наша компанія створена для закриття ніші швидких кредитів під заставу техніки, кредитування фіз. осіб та техніки, що зареєстрована на фіз. особах. Враховуючи умови, в яких опинився ринок фінансових інструментів та вживаної техніки, за якими фінансування як таке відсутнє, а те, яке є, покриває лише техніку, що зареєстрована на юридичних особах, ми виводимо кредитування під заставу техніки, що в свою чергу має певні варіації:

1. Відтермінування прибутку від реалізації.

Програма, орієнтована на швидке отримання коштів під заставу техніки, що реалізовується через відсутність необхідності в ній або для оновлення на сучаснішу. Як відомо, через спад на ринку вживаної техніки продати її швидко дуже складно, а кошти потрібні терміново і при цьому потрібно значно опустити ціну, щоб вона була нижче ринкової. Що ж робити? Рішення є: ми надаємо Вам кредит в розмірі 60% від вартості техніки і одразу починаємо її активно продавати. Після реалізації техніки – ви отримуєте 40% вартості, що залишилась. Таким чином ви отримуєте усі 100% вартості, що планували отримати від продажу, в той же час закриваючи термінову необхідність в грошах (наприклад використовуєте в якості завдатку за іншу техніку). Тобто, відтерміновується прибуток від реалізації.

2. Кредитування посівної.

Зважаючи на критичний брак банківського кредитування, що відчувається зараз ми виводимо програму цільового кредитування агропідприємств під посівну кампанію. Виглядає програма, як №1, проте без можливого продажу і з можливістю заміни заставної техніки. Отримані кошти можна використовувати на купівлю насіння, систем захисту, палива, міндобрив і т.д.

3. Рефінансування складу.

Програма ідеально підходить для продавців та дилерів різноманітної техніки, які, згідно специфіки роботи, часто потребують оборотні кошти, що заморожені в складі або мають проблемних клієнтів по наданих розстрочках. При чому потенційний клієнт отримує як повну підтримку в продажі його ж техніки: показ техніки, зустріч та комунікація з покупцем, так і кредитування проблемних клієнтів, що не повертають кошти за техніку вчасно.

Наші умови та відмінності:

Ставка від 2,5% в місяць для всіх програм;
Мінімальна на ринку комісія за оформлення;
Надання кредиту протягом 1-го – 2-х днів;
Стоянка в Києві з охороною та ангарами, що опалюються;
Кредитування під весь діапазон техніки (легкова, вантажна, спец., с/г (причіпна, навісна, самохідна));
Допомога в швидкій реалізації;
Відсутність часових лімітів (від декількох днів до декількох років);
Гнучкий графік виплати тіла;
Допомога в транспортуванні та завантаженні/вивантаженні техніки.

Listing ID: 9625c7ef8eb6cda0