Добро пожаловать, посетитель! [ Логин

30,000.00 грн.

Приватна позика у Харкові

 • Город: Харків
 • Область: Харьковская
 • Оплата: на карту
 • Опубликовано: 01.04.2021 11:03
 • Цена актуальна: уточняйте цену

СДАТЬ В СКУПКУ

Приватна позика за останній час стала найбільш популярною фінансовою послугою. Банківські організації постійно працюють над тим, щоб ускладнювати умови отримання кредитів, переорієнтовуються на видачу великих сум коштів громадянам, які можуть офіційно підтвердити свою платоспроможність. Отримати гроші від приватної особи можна набагато скоріше та легше, маючи на руках лише паспорт та ідентифікаційний код.

Особливості приватної позики

Для того, щоб отримати кредит у банку Харкова необхідно зібрати не тільки достатньо великий пакет документів, але й відповідати жорстким умовам. Причинами для відмови від кредитування можуть стати відсутність офіціальної заробітної плати, або її замалий розмір, діючий кредит, зіпсована кредитна історія. Не рідко буває так, що банки відмовляють клієнтам у кредиті, не пояснюючи причин. Де ж в такому випадку брати гроші, коли вони стають край необхідні?

Наша компанія пропонує звернути увагу на приватну позику, яка не вимагає жодних документів та оформлюються за декілька годин. Приватний інвестор надасть кредит на різних умовах, формулювання яких залежить від суми, строків погашення, цілі отримання та інших факторів. Приватний інвестор, після короткої та змістовної розмови з клієнтом приймає рішення про видачу кредиту, не вимагаючи додаткових пояснень чи великої кількості документів.

Де взяти приватну позику у Харкові

Приватна позика у Харкові – це максимально доступна, швидка та комфортна послуга для кожного, хто опинився в складній фінансовій ситуації. Приватний кредит можна отримати в будь-який час, с частковим чи одноразовим погашенням, без внесення предоплати та поручителів.

Умови видачі

В залежності від суми та строків погашення, умови видачі позики можуть бути оформлені у вигляді розписки, який не потрібно навіть завіряти у нотаріуса, або ж прописуватися в договорі. Процедура оформлення позики не займає багато часу, оскільки з моменту подачі заявки та документального оформлення проходить декілька годин.

Після того, як клієнт подає заявку, інвестор пропонує свої умови видачі грошей, серед яких можна обрати найбільш вигідний та комфортний варіант. Якщо мова йде про відносно невеликі суми, достатньо лише у присутності свідків скласти розписку, в якій прописуються:

 • дані позичальника
 • сума (прописом та цифрами)
 • строки погашення
 • час та місце складання розписки
 • процентна ставка та інші умови.

Якщо ж сума велика, то вся інформація прописується у договорі, який завіряє нотаріус. Вважаємо необхідним попередити про велику кількість шахраїв. які заволоділи нішею приватного кредитування та здатні стати причиною ще більших фінансових проблем. Звертаючись до нашої компанії, клієнти можуть бути абсолютно спокійні. адже ми надаємо позики все довгий час та працюємо виключно на прозорих умовах, детально пояснюючи всі незрозумілі нюанси майбутнього співробітництва.

Переваги співробітництва з нами

Якщо Ви бажаєте терміново отримати гроші у Харкові, то наша компанія стане найбільш розумним та безпечним вибором. Приватний кредит разом з нами – це:

 • гарантовано швидке отримання позики
 • можливість отримання коштів навіть з поганою кредитною історією
 • відсутність предоплати
 • вигідні умови та комфортні кредитні ставки
 • можливість дострокового погашення чи подовження договору.

Ми розуміємо, що економічна ситуації в країні вкрай нестабільна. Багато українців працюють неофіційно, отримують заробітну плату у конвертах. Фінансові проблеми можуть виникнути в будь-який момент і потребувати швидких рішень. Приватна позика у Харкові стане раціональним та зваженим рішенням. яке допоможе гідно вийти з будь-якого положення.

Listing ID: 19960657d8417c32