Добро пожаловать, посетитель! [ Логин

 

Ремонт холодильника з гарантією по найкращій ціні

  • Телефон: (068) 226-22-27 (093) 534-64-30
  • Город: Львів
  • Область: Львовская
  • Оплата: из рук в руки
  • Опубликовано: 06.05.2021 18:08
  • Цена актуальна: уточняйте цену

СДАТЬ В СКУПКУ

Професійні майстри нашого сервісного центру, надають якісні послуги з ремонту холодильників у місті Львів з гарантією та по найкращій ціні. Наші клієнти отримують професійну діагностику поломки холодильника та оригінальні запчастини, що використовуються у разі потреби ремонту побутового приладу.

Фахова діагностика поломки холодильника

Спеціалізоване обладнання наших майстрів дозволяє точно визначити причини поломки та у розумні терміни ліквідувати наслідки некоректної роботи холодильника. Швидке діагностування причини втрати холодовиробницва мотор-компресора, витоку фреону, повної або часткової закупорки холодильної магістралі, дозволить точно визначити справедливу ціну ремонту.

Ціна кваліфікованого ремонту

Доступна вартість комплектуючих та справедлива ціна кваліфікованого ремонту, обумовлена тим, що наш сервіс працює з постачальниками запчастин напряму — без посередників. Крім того, наші майстри проводять заміну запчастини, лише у разі нагальної потреби. Саме тому, заміна мотора, термостата, датчика або електронного модуля, проводиться лише за згодою замовника та у тому разі, якщо ліквідувати поломку іншим способом просто неможливо.

Безкоштовна компетентна консультація

Усі наші клієнти, після проведеного ремонту отримають безкоштовну консультацію, щодо правильної експлуатації холодильників у різні пори року та на різних температурних режимах. Компетентна консультація фахівця дозволить провести правильні налаштування холодильника, що забезпечить довгу та надійну роботу побутового приладу.

Listing ID: 465d2b3a255ac0f