Добро пожаловать, посетитель! [ Логин

 

Ремонт холодильників у Львові

 • Город: Львів
 • Область: Львовская
 • Оплата: из рук в руки
 • Опубликовано: 08.02.2024 20:09
 • Цена актуальна: 7384 дней, 9 часов

СДАТЬ В СКУПКУ

В сучасних умовах, уявити помешкання без побутових приладів майже не можливо, зокрема холодильник став невід’ємною частиною сучасного інтер’єру кухні. Саме тому, поломка холодильника, особливо у спеку, стає просто катастрофою і змушує позбутися зіпсованих продуктів харчування та почати пошук професійного майстра у місті Львів для ліквідації проблеми та відновлення коректної роботи побутового приладу. Адже ні для кого не секрет, що псування продуктів може стати причиною, яка призводить до ризику отруєння та погіршення самопочуття господарів помешкання.

Саме тому, не буде зайвим проводити періодичну діагностику побутового приладу, а у разі поломки холодильника, потрібно терміново звернутись до сервісного центру з ремонту холодильників у місті Львів. Наші спеціалісти завжди прийдуть Вам на допомогу та в розумні термін, а також за доступну ціну проведуть якісну діагностику та ремонт, у разі потреби.

Ціна ремонту холодильників у Львові, залежно від марки та моделі

В першу чергу, мешканців міста Львів, при зверненні до сервісного центру, цікавить ціна послуг майстра холодильників. Потрібно зазначити, що вартість комплектуючих та час на ліквідацію несправності для кожної марки та моделі однокамерного або двокамерного холодильника, може відрізнятись. Адже ціну на запчастини встановлює виробник (постачальник), а не майстерня. Проте, середньозважена ціна послуг по місту Львів, майже однакова і не змінюється, залежить лише від загальних витрат та цін на даний час:

 • прибуття (виклик майстра) 150 грн.
 • діагностика поломки 200 грн.
 • регулювання або заміна дверей від 300 грн.
 • ремонт електронного модуля управління, модуля індикації від 300 грн.
 • заміна вентилятора холодильної або морозильної камери від 300 грн.
 • заміна датчика температури, термореле від 300 грн.
 • заміна та встановлення мотор-компресора від 700 грн.
 • заміна конденсатора або випарника від 700 грн.
 • усунення забруднення холодильного агрегату від 1000 грн.
 • заправка холодильника фреоном від 700 грн.
 • ліквідацію витоку фреона (газу) на патрубках від 700 грн.
 • налаштування роботи холодильника від 300 грн.
 • встановлення та перевішування дверцят від 300 грн.

Звертаємо увагу, що ціна вказана без вартості запчастин та розхідних матеріалів. Також, додатково враховуються витрати за демотаж та встановлення вбудованих холодильників. Оскільки майстер витрачає додатковий час до фактичного ремонту та після ліквідації поломки на демонтаж та повернення побутового приладу на місце попереднього встановлення.

Гарантія на роботу від сервісного центру з ремонту холодильників у Львові

Якщо Ви замовляєте ремонт холодильника у Львові в нашому сервісному центрі, крім якісного та швидкого сервісу, Ви отримуєте гарантію на роботу майстра. Наші фахівці використовують спеціалізоване обладнання, що дозволяє точно визначити поломку холодильника та провести якісний ремонт з гарантією. Крім того, ми гарантуємо, що майстер виконає ремонт холодильника або морозильної камери, використовуючи лише якісні комплектуючі від виробника побутової техніки. Наш сервісний центр з ремонту холодильників у Львові, постійно контролює рівень кваліфікації наших спеціалістів та вдосконалення їх навичок, згідно змін на ринку побутової техніки та надання послуг населенню.

Терміново потрібен майстер у Львові? Звертайтесь до нашого сервісного центру.

Якщо терміново необхідно поремонтувати холодильник, тоді краще зателефонувати по вказаному телефону та замовити виклик майстра. Ви не платите гроші лише за виклик, а за повноцінний ремонт побутового приладу, тобто наша місія, не просто приїхати та поїхати, а надати повноцінні послуги та відновити роботу Вашого холодильника. Для нас головне якісно задовільнити потребу кожного клієнта, а не отримати максимальну кількість заявок. При цьому, утримувати ціну на ремонт холодильників у Львові, в розумних межах.

Переваги нашого сервісного центру. Чому обирають саме нас?

 1. Виклик майстра до холодильника у Львові безкоштовний, якщо замовник послуги не відмовився від ремонту
 2. Замовити виклик майстра можна у зручний для Вас час, в будь-який район міста Львів
 3. Після точної діагностики, майстер оголошує остаточну вартість ремонту та приступає до роботи з Вашої згоди
 4. Наш сервісний центр співпрацює з різними виробниками та постачальниками, тому ціна комплектуючих, значно нижча, ніж в інших майстрів.
 5. Ми постійно працюємо над вдосконаленням навичок наших фахівців та періодично проводимо навчання спеціалістів нашого колективу, тому завжди залишаємось у тренді.

Не вагайтесь та телефонуйте до нашого сервісного центру з ремонту холодильників у Львові і замовляйте виклик майстра до холодильника в будь-який район міста Львів. Бережіть свій холодильник та не перезавантажуйте продуктами після розморожування та не встановлюйте регулятор температури на максимум, особливо у спеку.

Listing ID: 835ef8a9da52ea8