Добро пожаловать, посетитель! [ Логин

 

Сервісний центр Електролюкс у місті Львів

  • Телефон: (068) 226-22-27 (093) 534-64-30
  • Город: Львів
  • Область: Львовская
  • Оплата: из рук в руки
  • Опубликовано: 17.06.2021 21:38
  • Цена актуальна: 3950 дней, 15 часов
servisnyj tsentr electrolyux u misti lviv

СДАТЬ В СКУПКУ

Якщо виникла нагальна потреба у терміновому ремонті побутової техніки Електролюкс, зокрема пральної машини, тоді одразу звертайтесь до нашого сервісного центру в місті Львів. Наша основна перевага, це висококваліфікований персонал та широка база запчастин до пральних машин Electrolux будь-якої моделі: EW, EWF, EWG, EWM, EWP, EWS, EWT, EWW, EWX та інші.

Наша майстерня у місті Львів, гарантовано проведе точну діагностику проблеми та якісно відновить роботу пральної машини Electrolux. Звичайно, ціна ремонту залежить від ступеню складності та моделі побутової техніки. Прийнятна вартість запчастини обумовлена тим, що ми працюємо з постачальниками комплектуючих напряму.

Звертайтесь до нашого сервісного центру та замовляйте виклик майстра, якщо потрібно якісно підключити, провести профілактику або здійснити ремонт пральної машини Electrolux у Львові. Широкий спектр послуг від заміни підшипника, фланця, нагрівача, амортизаторів, зливної помпи, ременя, патрубка до відновлення роботи мотора (двигуна), модуля (плати).

Регулярне вдосконалення навичок персоналу сервісного центру та постійне оновлення спеціалізованого обладнання для ремонту побутової техніки електролюкс, дозволяє точно та швидко встановити причини поломки та якісно ліквідувати наслідки виходу з ладу пралки.

Звертайтесь до нашої майстерні та отримуйте якісні послуги за доступну ціну вже сьогодні. Не вагайтесь, якщо пральна машина electrolux протікає, не зливає, не заливає або не гріє воду, чи зафіксовано поломку інших вузлів побутового приладу, одразу телефонуйте по вказаному телефону.

Listing ID: 48960cb95b0ccc22