Добро пожаловать, посетитель! [ Логин

 

Скупка килимів Дрогобич

 • Телефон: Viber (050) 838-99-06 (направляйте фото та розмір килима, самі оцінимо та зателефонуємо)
 • Город: Дрогобич
 • Область: Львовская
 • Оплата: из рук в руки
 • Удобное время связи: цілодобово
 • Опубликовано: 16.05.2024 21:48
 • Цена актуальна: 7988 дней, 16 часов

СДАТЬ В СКУПКУ

В наших квартирах, будинках, дачах можна знайти безліч мотлоху, який зберігається роками без всілякої на те потреби. Багато речей дійсно варто викинути на смітник, але ж існують і такі, що здатні принести не аби який прибуток. Саме до таких виробів і відносять старі килими. Здавалося б, що можна зробити з килимом, якому вже більше 20-30 років, та звернувшись до нас Ви будете здивовані наскільки цінним може виявитися запилений килим.

Скупка килимів вигідно у Дрогобичі

Скупка килимів Дрогобич – це послуга, яка займає одне з перших місць в нашій компанії. Ще відносно недавно прикрашати приміщення тяжкими килимовими виробами було дуже модно. Сьогодні ж така звичка залишалися хіба що тільки в наших бабусь та дідусів. Сучасні домівки вже відмовилися від такого способу декору на користь біль сучасних рішень.

Знайшовши на горищі чи в комірці старий килим не поспішайте приймати необачних рішень. Уважно придивіться до нього та зателефонуйте нам. Килими лише на перший погляд всі однотипні. Точніше, частіше всього так і буває. Але трапляються, і дуже часто, випадки, коли звернувшись до нас за оцінкою килима клієнти дуже дивуються цінності виробу. Можливо саме Ви стали тим, хто є власником цінного антикваріату. Але навіть якщо і ні, то будь-який килим коштує певну суму, а гроші ніколи не бувають зайвими.

Критерії оцінки килимового виробу в Дрогобичі

Перш ніж озвучити остаточну суму коштів, яку ми готові заплатити за килим, необхідно провести процедуру оцінки. Наш експерт виїздить на місце для того, щоб детально оглянути килимовий виріб та зробити об’єктивний висновок відносно його вартості. Ціна складається на основі:

 • зовнішній стан речі
 • середня ринкова вартість
 • типажність (адже ексклюзивні килими однозначно будуть коштувати на порядок дорожче речі масового виробництва)
 • вік та умови експлуатації
 • належність до унікальних речей
 • можливості або неможливості проведення реставраційних робіт
 • художньої, культурної, історичної цінності.

Скупка килимів стала популярною послугою, адже практично в кожній сім’ї є вироби, які хотілося б вигідно реалізувати. Після проведеної роботи з оцінки можна будувати конструктивний діалог відносно вартості та шукати компроміс.

Чому саме скупка килимів у місті Дрогобич?

Існує безліч варіантів куди можна подіти старий килим. Наприклад, скласти оголошення на популярних ресурсах з продажу, або звернутися до користувачі тематичних форумів. Але ми можемо запевнити в тому, що процес займе значний відрізок часу. До Вас будуть звертатися зацікавлені і не зовсім особи, що витрачатимуть Ваш час на запитання без очікуваного результату. В нашій компанії Ви станете учасником професійного процесу, коли обидві сторони будуть зацікавлені в досягненні порозуміння в найкоротший час.

Як здати килим в пункт прийому Дрогобича?

Все, що необхідно зробити – зателефонувати нам чи надіслати запит на електрону пошту, в месенджер. Ми оперативно реагуємо на звернення та надаємо вичерпні відповіді на всі запитання, що цікавлять наших потенційних клієнтів. Оцінка килиму відбувається в найбільш зручний для Вас час.

Наш пункт прийому співпрацює з фізичними та юридичними особами. Після того, як спеціаліст сервісу проведе оцінку та виявить справжню цінність килиму, можна говорити про початок співробітництва. В тому випадку, якщо Ви згодні з рішенням спеціаліста, проводиться розрахунок. Ви можете обирати самостійно найбільш вигідний спосіб отримання оплати: готівковий чи безготівковий. Вже сьогодні можна з легкістю розпрощатися зі старими килимами, звільнивши місце для більш потрібних речей. Необхідно лише подзвонити нам та домовитися про зустріч. Звертаємо увагу, що експерт може провести попередню оцінку по фото килимового виробу або безпосередньо в пункті прийому у Дрогобичі.

Listing ID: 58166465367adb31