Добро пожаловать, посетитель! [ Логин

30,000.00 грн.

Взяти гроші в борг під розписку Київ

  • УЖЕ НЕ АКТУАЛЬНО
  • Город: Київ
  • Область: Киевская
  • Оплата: на карту
  • Опубликовано: 29.03.2021 21:08
  • Цена актуальна: уточняйте цену

СДАТЬ В СКУПКУ

Приватне кредитування під розписку – це позика, яка видана фізичною особою під розписку на невеликий термін. Останнім часом такий вид кредитування набуває популярності у Києві. Нестабільна економічна ситуація стала причиною того, що більшість банків були вимушені зробити умови видачі кредиту більш жорсткими. З огляду на це, отримати кредитні гроші стало проблематично. Для тих, хто опинився в складній фінансовій ситуації, гроші в борг під розписку стало єдиною можливістю швидко вирішити всі пов’язані з нею проблеми.

Хто та на яких умовах може взяти гроші під розписку м. Київ?

Взяти гроші в борг під розписку – послуга, яку надає наша компанія у Києві. Отримати кредит можна на різних умовах. Для невеликого займу достатньо лише написати розписку, в якій вказуються дані двох сторін, сума кредиту, строки погашення та сума повернення. Для того, щоб отримати такий вид кредиту необхідно виділити декілька годин, в той час як банківські організації змушують збирати великий пакет документів та приймають рішення на протязі днів.

Чому кияни звертаються по допомогу до приватних осіб?

Головні споживачі такої послуги, як кредит під розписку у Києві – це українці, які з різних причин не можуть звернутися до банку. Кияни звертаються до нас по допомогу в таких випадках:

  • коли мають низький кредитний рейтинг або негативну кредитну історію
  • коли вже займаються погашенням одного чи більше кредиту
  • коли серед близьких родичів є ті, хто має проблеми з законом.

Кредитування під розписку частіше всього має на увазі взяття невеликої суми у борг. Для отримання позики немає необхідності надавати велику кількість документів. що підтверджують платоспроможність. Головним документом, що регулює взаємовідносини двох сторін стає розписка.

Складання розписки у Києві

Розписка складається в присутності свідків. Документ має юридичну силу, навіть якщо його не завіряють нотаріально. Відсутність необхідності звертатися до послуг нотаріуса економить не тільки час, але й гроші одержувача кредиту, гарантуючи чесність та прозорість відносин з кредитором.

У розписці необхідно вказати дату та місце її складання, місце проживання своє та кредитора, а також точну суму, яка видається на руки. Сума прописується цифрами та прописом для достовірності та унеможливлення внесення змін до документу. Окрім цього в документі вказується дата повернення грошей та повна сума, разом з відсотками.

Чому саме ми?

Для того, щоб вийти зі складного фінансового становища зовсім необов’язково звертатися до банківської установи та збирати неймовірну кількість документів, щоб підтвердити свою порядність та платоспроможність. На жаль реалії сучасного економічного становища змушують українців погоджуватися на роботу без офіційного оформлення, або ж отримувати зарплату у конверті, умовно працюючи на мінімальну ставку.

 Кредитування під розписку у Києві – послуга, яка стане справжнім рятівним колом в ситуації, коли виникають певні проблеми з грошима. Ми з розумінням підходимо до кожного клієнта, пропонуючи вигідні умови співробітництва, погоджуючи кожен пункт розписки. Чесно виконуємо свою частину договору, не змушуємо збирати велику кількість документів, працюємо прозоро до уважно.

Для того, щоб отримати кредит під розписку у Києві достатньо лише подзвонити нам за вказаними на сайті номерами телефонів. Відповідаємо на всі питання, консультуємо та допомагаємо отримати необхідну суму грошей у найкоротший термін без довідки про доходи, склад сім’ї, несудимість, без запитів до банківської бази даних. Звертаємо увагу, що розписка має юридичну силу, тому обидві сторони мають виконувати прописані в ній умови відповідально та чесно, а кредит не має впливу на формування майбутньої кредитної історії.

Listing ID: 53160621344cae30