Добро пожаловать, посетитель! [ Логин

 

Замовити заміну мотора (компресора) холодильника

  • Город: Львів
  • Область: Львовская
  • Оплата: из рук в руки
  • Опубликовано: 13.06.2023 13:02
  • Цена актуальна: 7462 дней, 17 часов

СДАТЬ В СКУПКУ

Якщо Ваш холодильник взагалі не вмикається або короткочасно включається та одразу вимикається, тоді одна з імовірних причин, це поломка двигуна (мотора) холодильника. Як правило, причиною виходу з ладу компресорів холодильників, переважно є перепади напруги у мережі. Тому в першу чергу власник побутового приладу повинен встановити стабілізатор напруги для холодильника і лише потім ініціювати виклик майстра до холодильника, щоб замінити мотор (компресор).

Потрібно зауважити, що при наявності ознак поломки мотор-компресора, можливі проблеми з іншими деталями, а саме: термостат, модуль (плата) управління чи пускозахисне реле двигуна. Саме тому, для точної діагностики поломки, краще викликати спеціаліста з обладнанням.

Замовити заміну мотора (компресора) холодильника у Львові, звертаючись до нашого сервісного центру, можна швидко та за справедливу ціну. Оскільки точна діагностика поломки, дозволить заощадити на ремонті та гарантовано відновити роботу побутового приладу. Наш майстер, за допомогою спеціальних приладів перевірить обмотки двигуна та запустить його напряму, для перевірки відповідності всіх параметрів струму та потужності при номінальній напрузі.

Рекомендуємо, не проводити самостійну перевірку мотора (двигуна) холодильника, оскільки це дуже небезпечно, без наявності спеціальних знань та обладнання. Краще зверніться до майстрів нашого сервісу та отримайте якісні послуги по заміні мотора (компресора) у місті Львів.

No Tags

  

Listing ID: 5265e3fdd42ee339