Добро пожаловать, посетитель! [ Логин

 

Згорів двигун пральної машини, потрібна заміна

  • Телефон: (068) 226-22-27 (093) 534-64-30
  • Город: Львів
  • Область: Львовская
  • Оплата: из рук в руки
  • Опубликовано: 16.06.2021 22:54
  • Цена актуальна: 3958 дней, 3 часов
zgoriv dvygun pralnoi mashyny potribna zamina

СДАТЬ В СКУПКУ

Раніше прання у жінок забирало досить багато часу та сил, особливо важко було тим, у кого багато малих діточок. Сьогодні ж, щоб випрати одяг, достатньо хвилини: закинув, засипав і натиснув кнопочку. Але що робити, коли згорів двигун пральної машини? Вихід один – якнайшвидший виклик майстра пральних машин у Львові.

Незалежно від того, колекторний чи асинхронний мотор, наш спеціаліст проведе заміну, відповідно до технічних характеристики двигуна Вашої пральної машини. Якщо ціна оригінального двигуна Вас не влаштує, майстер запропонує повноцінний аналог мотора.

Щоб виклик майстра по ремонту пральних машин на дім був якомога результативним, рекомендуємо Вам повідомити йому по телефону марку та модель машини, а також ймовірну причину поломки. Спеціаліст зможе підготуватись і взяти із собою весь необхідний інструмент саме для Вашої техніки. Після діагностики, майстер повідомить Вам вартість і термін виконання робіт по встановленню двигуна пральної машинки.

На всі свої роботи спеціаліст обов’язково дає гарантію та ще тривалий час безкоштовно консультує Вас, щодо роботи та експлуатації пральної техніки. Величезний досвід роботи дозволяє майстрам проводити заміну двигуна майже всіх пральних машин у місті Львів, автомат і напівавтомат, б/у і нових машин (Ardo, Indesit, LG, Gorenje, Ariston, Bosch, Electrolux, Zanussi, Samsung, Beko, Siemens, Candy, Whirlpool, Kaiser, Miele, General Electric, Philips, Asko, Brandt, Eurosoba та ін

Listing ID: 80160ca55d142182