Добро пожаловать, посетитель! [ Логин

500.00 грн.

Куди здати неробочу пральну машину в місті Луцьк

  • Город: Луцьк
  • Область: Волынская
  • Оплата: из рук в руки
  • Опубликовано: 16.12.2023 11:02
  • Цена актуальна: 11659 дней, 18 часов
kudy zdaty pralnu mashinu Lutsk

СДАТЬ В СКУПКУ

Допоможемо позбутися неробочої пральної машини, якщо не знаєте куди подіти стару техніку в Луцьку. Саме тому, наш сервіс пропонує, усім бажаючим здати пральну машину. Коли ми приймаємо та оцінюємо пралку, звертаємо увагу на її виробника, її функції та технічні характеристики. Тому дуже важливо, завжди вказувати марку та модель пральної машини, якщо телефонуєте до нас.
Наша скупка без посередників купує неробочі пральні машини у місті Луцьк за розумні гроші. Щоб легко позбутися старої пралки до 7 років, варто лиш замовити виклик наших вантажників з авто для виносу та вивозу пральної машини або самостійно привезти техніку в наш сервіс. Платимо гроші на місці, розрахунок проводиться з рук в руки.
Купуємо в Луцьку зламані пральні машини всіх виробників: Indesit, Electrolux, Samsung, LG, Bosch, Whirlpool, Beko, Ardo, Candy, Ariston, Gorenje, General Electric, AEG, Philips, Miele, Kaiser, Siemens, Zanussi, ін.). Забираємо та вивозимо пральну машину з будь-якого району Луцька: Центр, ДПЗ, Старе Місто, Червоного Хреста, Привокзальний, Львівська, Ковельська, Рівненська, Дубнівська, квартал 33, 40, 55 та інші.

Listing ID: 18362b5f9e75ea5c